Nahlásiť problém s videom

Obchodník so smrťou

zavrieť okno

Páčil sa ti tento film ?

Tak ho jednoducho zdieľaj - skopíruj si tento link a pošli ho kámošom ...

https://rajfilmov.net/film/obchodnik-so-smrtou

alebo

Obchodník so smrťou

Iné názvy filmu: Obchodník so smrťou | Lord of War
Rok: 2005
Žáner: Dráma | Krimi | Thriller
Hodnotenie: 90%
Herci: Nicolas Cage, Ethan Hawke, Jared Leto, Bridget Moynahan, Eamonn Walker, Ian Holm, Donald Sutherland, Zdeněk Pecháček, Liya Kebede, Tanit Phoenix, Tony Kgoroge, Jeremy Crutchley, Jean-Michel Richaud, Sammi Rotibi, Tony Caprari, Akin Omotoso, David Aranovich, Patrick John Walton, Jevgenij Lazarev, Weston Cage
Popis: Obchodník se smrtí je akční dobrodružný příběh podle skutečné události, který se odehrává ve světě mezinárodního obchodu se zbraněmi. Příběh filmu pojednává o pozoruhodných výkonech obchodníka se zbraněmi Yuriho Orlova (NICOLAS CAGE). Yuri, který se pohybuje v nejnebezpečnějších válečných zónách světa, hravě strčí do kapsy Interpol, svoje obchodní konkurenty a dokonce i zákazníky, mezi něž patří většina nejznámějších světových diktátorů. Jeho největším soupeřem se však nakonec stane vlastní svědomí. "Skoro všechno, co se ve filmu děje, má skutečnou předlohu," říká Niccol. "Vojenské helikoptéry, které byly prodávány jako záchranné, překupníci se zbraněmi, kteří měnili názvy a registrační údaje svých lodí přímo na moři, dobře známý obchodník se zbraněmi, který byl v Americe propuštěn z vazby za velmi podezřelých okolností, skutečnosti o masových krádežích sovětského vojenského arzenálu po pádu Sovětského svazu. to všechno je pravda. Ve filmu se podíváme do více než 13 zemí, jejichž prostředí dramaticky nasnímal kameraman Amir Mokri ve spolupráci s hlavním výtvarníkem Jeanem Vincentem Puzosem. Kombinace jejich talentů nám napomohla věrně znázornit smutnou absurditu světa obchodu se zbraněmi", říká režisér. Producent filmu Philippe Rousselet si velmi pochvaluje Puzosovu práci na realistických válečných ruinách, mezi nimiž Yuri Orlov buduje svou kariéru. Puzos si při jejich modelování musel vystačit s "pouhými 50 milióny dolarů". Podle posledních informací se skutečný Yuri Orlov ukrývá na území Sýrie, některého z afrických států nebo v Karlových Varech.(oficiální text distributora)

Komentáre (1)

Pridaj komentár
Morgan
20.03.2022 17:50:42
Filmy na tejto stranke su vyborne,ale cloveka odradi,to ked aj 15 krat musi odliknut.A na mnohych miestach po dlhom odklikovani,este nie je ani film.Preto je na tejto stranke aj malo komentartov. Admin by si to mal upravit,lebo vsetci ujdu z tejto stranky.
Mohlo by sa ti tiež páčiť
Film: Pablo Escobar: Nenávidený a milovaný

Pablo Escobar: Nenávidený a milovaný

Hodnotenie: 70%
Film: Che Guevara: Revolúcia

Che Guevara: Revolúcia

Hodnotenie: 70%
Film: Posledný akčný hrdina

Posledný akčný hrdina

Hodnotenie: 60%
Film: Kocour Bob

Kocour Bob

Hodnotenie: 80%
Film: Equalizer

Equalizer

Hodnotenie: 70%